VYBERTE SI OPTIMÁLNU STRIEKACIU TRYSKU
PRE VAŠE STRIEKACIE ZARIADENIE
GRACO T-MAX

V tabuľke nájdete najvhodnejšie striekacie trysky pre striekacie zariadenia T-MAX.

Airless striekacie zariadenie T-MAX obsahuje kompletné príslušenstvo, čiže môžete začať prácu hneď po vybalení. Dodané striekacie trysky sú vhodné pre väčšinu aplikácií. Ako však správne zvoliť veľkosť striekacej trysky pre aplikácie s rôznou hrúbkou naneseného materiálu? Pozrite si nasledovnú tabuľku.

Všetky striekacie zariadenia Graco majú v balení jednu alebo dve striekacie trysky. Príslušenstvo v balení je vhodné pre najbežnejšie aplikácie. Čo v prípade ak potrebujete dosiahnuť hrúbku omietky, ktorú Vaša striekacia tryska nedokáže naniesť? Taktiež môžete mať problém s opotrebením trysky, no za akú ju nahradiť?

Pozrite si nasledovnú tabuľku a zistite, ktoré striekacie trysky sú odporúčané pre airless (AS) a air-assisted (AA) striekacie zariadenia.

Graco

Súvisiace články

Graco
Ako nainštalovať Vašu airless striekaciu trysku
Pozrite sa na video, kde je znázornené ako správne vložiť striekaciu trysku do držiaka. Začnite striekanie bez toho, aby ste riskovali nesprávne osadenie trysky.
Graco
Ktoré filtre a držiaky sú vhodné pre Vaše striekacie trysky?
Zistite ktoré filtre pumpy, filtre pištole a držiaky sú vhodné pre Vašu airless striekaciu trysku, pre dosiahnutie čo najlepšej kvality striekaného povrchu.
Graco
Ako predĺžiť životnosť Vašich striekacích trysiek
Pozrite sa, čo môžete urobiť pre predĺženie životnosti Vašich striekacích trysiek na maximum, čím zlepšíte aj kvalitu svojej práce a zároveň obmedzíte náklady na minimum.