KTORÉ FILTRE A DRŽIAKY STRIEKACÍCH TRYSIEK
SÚ VHODNÉ PRE VAŠE
AIRLESS STRIEKACIE TRYSKY?

Objavte správne príslušenstvo (filtre pre pumpu a pištoľ, držiak trysky), ktoré je potrebné pre Vašu trysku

Pre optimálne výsledky potrebujete skombinovať Vašu airless striekaciu trysku so správnym držiakom a filtrami. Zistite, čo potrebujete pre Vašu aplikáciu.

Voľba správnych filtrov a držiaka je rovnako dôležitá ako správny výber striekacej trysky. Postupujte podľa našich rád a môžete ísť nato!

Zvoľte správny filter pumpy a pištole pre bezproblémové striekanie

Odporúčame používať filtre pumpy a pištole aj v prípade, ak bol striekaný materiál prefiltrovaný. Používajte filtre pumpy a pištole ako prevenciu pred nečistotami, odlupkami farby, alebo výrobnými nečistotami, ktoré môžu obmedziť chod zariadenia, znížiť prietok materiálu, alebo znížiť kvalitu nástreku.

Aké filtre by ste mali použiť? Čím je materiál jemnejší, tým jemnejšia musí byť aj sieťka filtra. Pozrite sa do tabuľky nižšie, kde nájdete rôzne veľkosti filtrov a k nim priradené odporúčané veľkosti striekacích trysiek. Vždy zvoľte rovnakú veľkosť filtra pre pumpu a pištoľ.

Graco

Zvoľte správny držiak striekacej trysky

Použitie držiaku striekacej trysky pomáha eliminovať hromadenie farby, kvapkanie a pľuvanie. Dizajn držiaka umožňuje jednoduché nasadenie alebo odstránenie striekacej trysky bez potreby náradia. Potrebujete modrý, sivý alebo oranžový držiak? Voľba držiaka je veľmi jednoduchá. Použite modrý držiak RAC X pre skoro všetky typy trysiek okrem sivých XHD striekacích trysiek, na ktoré je potrebný sivý držiak a žltých LL5 striekacích trysiek, na ktoré je potrebný oranžový držiak.

Graco

Súvisiace články

Graco
Ako zistíte, že je striekacia tryska opotrebovaná?
Naučte sa rozpoznávať signály, kedy je potrebné vymeniť striekaciu trysku. Dodržiavaním pravidiel ušetríte čas, materiál a zvýšite kvalitu Vašich aplikácií.
Graco
Ako predĺžiť životnosť Vašich striekacích trysiek
Pozrite sa, čo môžete urobiť pre predĺženie životnosti Vašich striekacích trysiek na maximum, čím zlepšíte aj kvalitu svojej práce a zároveň obmedzíte náklady na minimum.
Graco
Ako vyriešiť upchatie striekacej trysky?
Existuje niekoľko spôsobov, ako zabrániť upchatiu striekacej trysky. Čo robiť, ak k tomu dôjde? Pozrite si video s riešeniami.