VYBERTE SI OPTIMÁLNU STRIEKACIU TRYSKU A FILTER
PRE VAŠE STRIEKACIE ZARIADENIE RADU GX

V tabuľke nájdete najvhodnejšie striekacie trysky a filtre pre airless striekacie zariadenia Graco GX FF a GX 21.

Balenie striekacieho zariadenia GX FF alebo GX 21 obsahuje kompletné príslušenstvo, čiže môžete začať prácu ihneď po vybalení. Dodané striekacie trysky a filter pištole sú vhodné pre väčšinu aplikácií. Ako správne vybrať ďalšie striekacie trysky a filtre, ktoré by mohli byť vhodné pre konkrétnu aplikáciu, ktorú máte na mysli? Pozrite si tabuľku striekacích trysiek.

Všetky airless striekacie zariadenia Graco majú v balení jednu alebo dve trysky spolu s pištoľovým filtrom. Striekacie zariadenie GX FF má v balení trysku FFLP210 a striekacie zariadenie GX21 má v balení trysky FFLP310 a LP517.

Dané typy trysiek sa zhodujú s najbežnejšími aplikáciami. Čo je potrebné spraviť v prípade, ak chcete inú šírku striekacieho lúča, alebo je striekacia tryska opotrebovaná a chcete zmeniť veľkosť? Pozrite sa do našej tabuľky a zistite, ktoré striekacie trysky sú odporúčané pre striekacie zariadenia GX FF a GX 21.

Graco

Súvisiace články

Graco
Ako nainštalovať Vašu airless striekaciu trysku
Pozrite sa na video, kde je znázornené ako správne vložiť striekaciu trysku do držiaka. Začnite striekanie bez toho, aby ste riskovali nesprávne osadenie trysky.
Graco
Ktoré filtre a držiaky sú vhodné pre Vaše striekacie trysky?
Zistite ktoré filtre pumpy, filtre pištole a držiaky sú vhodné pre Vašu airless striekaciu trysku, pre dosiahnutie čo najlepšej kvality striekaného povrchu.
Graco
Ako predĺžiť životnosť Vašich striekacích trysiek
Pozrite sa, čo môžete urobiť pre predĺženie životnosti Vašich striekacích trysiek na maximum, čím zlepšíte aj kvalitu svojej práce a zároveň obmedzíte náklady na minimum.