AKO VYRIEŠIŤ UPCHATIE STRIEKACEJ TRYSKY?

Pozrite si video o riešení problému s upchatím striekacej trysky, ktorý je častou príčinou zníženej účinnosti striekania.

Upchatá striekacia tryska znižuje účinnosť striekania alebo úplne zamedzí funkčnosti striekacieho zariadenia. Pozrite si video o riešení daného problému.

Existujú rôzne spôsoby, ako zabrániť upchatiu striekacej trysky. Striekacie trysky si vyžadujú rovnakú starostlivosť ako ostatné časti striekacieho zariadenia, čím predlžujete ich životnosť.

Všetky Graco airless striekacie trysky sú otočné pre jednoduchšie čistenie (RAC). Umožňujú prečistenie a odstránenie usadenín jednoduchým otočením striekacej trysky o 180 stupňov, po prečistení je striekacia tryska znovu pripravená na prácu. Vďaka inovatívnemu dizajnu je možné striekacie trysky typu RAC rýchlo vymeniť bez odstránenia držiaka.

Súvisiace články

Graco
Ktoré filtre a držiaky sú vhodné pre Vaše striekacie trysky?
Zistite ktoré filtre pumpy, filtre pištole a držiaky sú vhodné pre Vašu airless striekaciu trysku, pre dosiahnutie čo najlepšej kvality striekaného povrchu.
Graco
Ako zistíte, že je striekacia tryska opotrebovaná?
Naučte sa rozpoznávať signály, kedy je potrebné vymeniť striekaciu trysku. Dodržiavaním pravidiel ušetríte čas, materiál a zvýšite kvalitu Vašich aplikácií.
Graco
Ako predĺžiť životnosť Vašich striekacích trysiek
Pozrite sa, čo môžete urobiť pre predĺženie životnosti Vašich striekacích trysiek na maximum, čím zlepšíte aj kvalitu svojej práce a zároveň obmedzíte náklady na minimum.