VYBERTE SI OPTIMÁLNU STRIEKACIU TRYSKU PRE VAŠE
AIRLESS STRIEKACIE ZARIADENIE
GRACO ULTRA HANDHELD

V tabuľke nájdete najvhodnejšie striekacie trysky pre airless striekacie zariadenia Ultra HandHeld.

Airless striekacie zariadenie Ultra HandHeld obsahuje komplet príslušenstvo, čiže môžete začať prácu ihneď po vybalení. Dodané striekacie trysky pištole sú vhodné pre väčšinu aplikácií. Ako správne vybrať ďalšie striekacie trysky, ktoré by mohli byť vhodné pre konkrétnu aplikáciu, ktorú máte na mysli? Pozrite si tabuľku striekacích trysiek.

Striekacie zariadenie Ultra HandHeld má v balení dve trysky FFLP410 a FFLP514. Dané typy trysiek sa zhodujú s najbežnejšími aplikáciami. Čo je potrebné spraviť v prípade, ak chcete inú šírku striekacieho lúča, alebo je tryska opotrebovaná a chcete zmeniť veľkosť? Pozrite sa do našej tabuľky a zistite, ktoré trysky sú odporúčané pre striekacie zariadenia Ultra HandHeld.

Graco

Súvisiace články

Graco
Ako správne zvoliť striekaciu trysku v troch krokoch
Zistite ako si zvoliť správnu striekaciu trysku v troch jednoduchých krokoch, pre bezchybné striekanie akéhokoľvek druhu materiálu od najjemnejšieho laku až po najhrubšiu omietku.
Graco
Ako zistíte, že je striekacia tryska opotrebovaná?
Naučte sa rozpoznávať signály, kedy je potrebné vymeniť striekaciu trysku. Dodržiavaním pravidiel ušetríte čas, materiál a zvýšite kvalitu Vašich aplikácií.
Graco
Ako predĺžiť životnosť Vašich striekacích trysiek
Pozrite sa, čo môžete urobiť pre predĺženie životnosti Vašich striekacích trysiek na maximum, čím zlepšíte aj kvalitu svojej práce a zároveň obmedzíte náklady na minimum.