ThermoLazer 200TC
Graco ThermoLazer 200TC

ThermoLazer 200TC

ThermoLazer 200TC je ručne vedené aplikačné zariadenie pre profesionálne aplikácie termoplastického vodorovného značenia. Je vhodné na aplikáciu vodorovného značenia vozoviek, parkovísk, prechodov pre chodcov, križovatiek, cyklotrás, ale aj letiskových plôch, prejazdových priestorov a podobne.

Zariadenie je navrhnuté tak, aby bolo schopné spracovať a aplikovať takmer všetky typy termoplastických materiálov, alkydových ako aj hydrouhlíkových materiálov balených vo vreciach alebo v blokoch. Zohrievanie, tavenie a aplikáciu materiálu zabezpečuje systém napojený na LPG tlakovú nádobu (tlaková nádoba nie je súčasťou zariadenia). Systém FLEXDIE zaručí správny a ostrý tvar striekanej čiary. Zásobník materiálu má objem 90 kg a jeho valcový tvar umožňuje rovnomerné zohrievanie a tavenie materiálu.

Jednoduchú nastaviteľnú rukoväť možno nastaviť do rôznych výšok pre pohodlie pracovníka. Elektronický zážihový systém horáka je bezpečný na používanie. Pre zapálenie stačí jedno stlačenie tlačidla. Zariadenie obsahuje zásobník pre balotinu s objemom 18 kg. Dávkovacie zariadenie mechanicky dávkuje požadované množstvo balotiny do materiálu. Trojkolesový podvozok na plných pneumatikách poskytujú plynulú a tichú prevádzku.

Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Čas prípravy 135 kg termoplastu

viac ako 2,5 h

Max. množstvo materiálu v nádobe

90 kg

Max. množstvo balotiny v nádobe

18 kg

Palivo

LP plyn (LPG)

Rozmery (Š x V x D)

110 x 116 x 129 cm

Hmotnosť

118 kg

Produktový list, Katalóg

Návody a príručky, Technická dokumentácia