FieldLazer ES100
Graco FieldLazer ES100

FieldLazer ES100

Akumulátorové vysokotlakové striekacie zariadenie FieldLazer ES100 je skonštruované pre presné a efektívne striekanie vodorovného značenia zatrávnených športovísk, futbalových ihrísk, uzavretých objektoch a podobne. Zariadenie je poháňané batériou DEWALT 6.0 Ah FlexVolt, ktorá je kompatibilná s ktoroukoľvek batériou od firmy DEWALT (sada tvorí dve batérie spolu s nabíjačkou).

Pomocou oboch plne nabitých batérií je možné nastriekať čiary až na 5-tich futbalových ihriskách na jedno nabitie. Ventilátorom chladená nabíjacia stanica je schopná nabiť batériu za menej ako 60 minút. Vďaka technológií striekania sú okraje nastriekaných čiar a tvarov veľmi dobre ohraničené a vysoký tlak farby spolu s nastaviteľnými bočnicami (v rozmedzí od 5 do 30 cm) pre pištoľ výrazne znižujú unášanie farby od trysky aj pri silnom vetre. Čiara je hotová na jeden ťah, čo znamená jej rýchle zaschnutie a ihrisko je možné použiť krátko po aplikácií vodorovného značenia.

Trojkolesový podvozok na plných vysokých kolesách umožňuje veľmi dobré a jednoduché manévrovanie so zariadením pri striekaní oblúkov, kruhov a priamych čiar. Súčasťou zariadenia je podstavec pre umiestenie nádoby s farbou s objemom 19 litrov. Z nádoby je pomocou sacej hadice farba prečerpávaná pumpou GRACO ENDURANCE cez vysokotlakový filter EASY OUT a 7,5 metrov dlhú hadicu do striekacej pištole SG2 alebo SG3 s otočnou tryskou RAC 5. Systém nastavenia pištole EASYMARK uľahčuje polohovanie pištole, odopnutí a spätnom pripnutí pištole k držiaku, v prípade striekania šablón a väčších plôch.

Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Maximálny pracovný tlak

121 bar

Maximálny prietok materiálu

0,53 l/min

Maximálna veľkosť trysky

0,017"

Rozmery (Š x V x D)

61 x 121 x 61 cm

Hmotnosť

36 kg

Hlučnosť

83 dBa

Pohon (batária)

54V DeWALT® FlexVolt

Produktový list, Katalóg

Návody a príručky, Technická dokumentácia