Core E1
Graco Core E1

Core E1

Objavte nové, revolučné elektrické sudové čerpadlo CORE E1, navrhnuté pre optimalizáciu prívodu materiálu a minimalizáciu prestojov. Čerpadlo s veľmi nízkou hlučnosťou má nižšie náklady na prevádzku v porovnaní s pneumatickými čerpadlami. Nové, plne elektrické čerpadlo dokáže jednoducho komunikovať so zariadením Reactor 3 a tým vytvárajú úplne prepojený systém. Zároveň znižuje spotrebu vzduchu systému a majiteľovi umožní použiť menší, lacnejší kompresor, čím sa zároveň zníži hmotnosť, rozmery a náklady na údržbu zariadenia.

Automatické vypnutie sudového čerpadla

Snímač rozpozná, keď je sud s materiálom prázdny a automaticky vypne sudové čerpadlo a zariadenie Reactor 3, aby sa zabránilo jeho prípadnému poškodeniu, vniknutiu vzduchu do systému a nesprávnemu zmiešavaciemu pomeru.

Nové inteligentný prívod materiálu

Softvér automaticky sleduje a upravuje tlaky na vstupe materiálu do zariadenia Reactor 3 pre optimalizáciu prívodu materiálu a udrživania správneho zmiešavacieho pomeru. Udržiava vstupný tlak medzi 5,5 až 14 bar, čím posilňuje výkon elektrického motora sudového čerpadla, vždy keď je to potrebné. Získajte inteligentné čerpanie materiálu použitím sudových čerpadiel CORE E1 a zariadenia Reactor 3 Elite.

Prepojenie spodnej pumpy a motora ProConnect

S exkluzívnou technológiou ProConnect viete jednoducho a rýchlo odpojiť elektrický motor od spodnej pumpy a jednoducho premiestniť pumpu zo suda do suda. Dokonca aj v priestoroch s nízkym stropom. Už nemusíte investovať do vozidiel s vyšším stropom a podobne.

Majte vždy po ruke náhradnú spodnú pumpu, čím viete vymeniť sud z materiálom rýchlejšie a čistejšie.

Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Maximálny pracovný tlak

21,7 bar

Maximálna stály výkon

17,0 l/min

Maximálna teplota materiálu

88 °C

Hmotnosť

13,0 kg