Tlakové valčeky
Tlakové valčeky Graco

Tlakové valčeky

Tlakové valčeky GRACO je možné použiť pri prácach menšieho rozsahu, ak striekaniu bránia poveternostné podmienky alebo je investorom či dodávateľom zakázaná úprava stien airless striekaním.

Pracujte rýchlejšie a kontinuálne, bez prerušovania práce a naneste rovnomerné množstvo farby po celej šírke valčeka bez šmúh po zaschnutí farby. Môžete kontrolovať a dávkovať, koľko farby presne potrebujete. Farba v tlakových valčekoch je rovnomerne distribuovaná z vnútorného korpusu na poťah valčeka.

Rad tlakových valčekov GRACO obsahuje valčeky s pevnou aj výsuvnou rukoväťou, šírok od 30 cm do 180 cm. Podľa druhu povrchu, na ktorý budete farbu nanášať si môžete vybrať z rôznych druhov valčekových poťahov.

Perforovaný syntetický poťah je Ideálny pre rovné povrchy ako sú napríklad podlahy, steny a stropy. Poťahy sú k dispozícii v hrúbkach od 10 do 12, 19 a 32 mm so šírkou 23 alebo 30 cm.

Perforovaný zosilnený poťah má medzi vnútorným valcom a poťahom penovú výstelku. Tieto poťahy sú zvlášť vhodné pre natieranie nerovných a zrnitých povrchov, ako sú napríklad vonkajšie štruktúrované fasády. Poťahy majú hrúbky 14 až 20 mm a šírku 23 cm.

Špecifikácia a dokumentácia

Produktový list, Katalóg