FiledLazer S100
Graco FiledLazer S100

FiledLazer S100

FieldLazer S100 je prvým tlačeným benzínovým striekacím zariadením s vysokotlakovou technológiou Graco, skonštruované pre presné, výrazné a efektívne striekanie vodorovného značenia zatrávnených športovísk, futbalových ihrísk a podobne. Pohon zariadenia zabezpečuje 4-valcový benzínový motor Honda GX35.

Vzhľadom na použitie airless technológie striekania, je zariadenie výrazne výkonnejšie oproti porovnateľným vzduchovým striekacím zariadeniam. Vďaka tejto technológii striekania sú okraje nastriekaných čiar a tvarov veľmi dobre ohraničené a vysoký tlak farby znemožňuje unášanie farby od trysky aj pri silnom vetre. Čiara je hotová na jeden ťah, čo znamená jej rýchle zaschnutie a ihrisko je možné použiť krátko po aplikácií.

Trojkolesový podvozok na plných vysokých kolesách umožňuje veľmi dobré a jednoduché manévrovanie so zariadením pri striekaní oblúkov, kruhov, i priamych čiar. Súčasťou zariadenia je podstavec pre umiestenie nádoby s farbou s objemom 19 litrov. Z nádoby je pomocou sacej hadice farba prečerpávaná pumpou ENDURANCE cez vysokotlakový filter EASYOUT a 7,5 metrov dlhú hadicu do striekacej pištole SG2 alebo SG3 s otočnou tryskou RAC 5. Pištoľ je v prípade striekania šablón a väčších plôch jednoducho odnímateľná z nástavca. Pre nástrek presnej šírky čiar sú k dispozícii nastaviteľné bočnice na nástavci pre pištoľ. Nastaviteľná šírka čiary je v rozmedzí od 5 do 30 cm.

Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Maximálny pracovný tlak

62 bar

Maximálny prietok materiálu

1,9 l/min

Maximálna veľkosť trysky

0,021"

Šírka čiar

5 až 30 cm

Hmotnosť

36 kg

Dĺžka hadice

7,5 m

Pohon (benzínový motor)

Honda GX35

Objem nádrže

0,63 l

Produktový list, Katalóg

Návody a príručky, Technická dokumentácia