High-Flo
Čerpadlá Graco High-flo

High-Flo

Cirkulačné a napájacie čerpadlá HIGH-FLO sú navrhnuté pre použitie v tých najnáročnejších aplikáciách a zaisťujú dlhodobú bezproblémovú prevádzku a vynikajúci výkon. Sú jednoduché, spoľahlivé a vďaka pomalému vratnému pohybu nepoškodzujú náterové hmoty tak ako odstredivé alebo rotačné čerpadlá.

Ich použitie pri rizikových materiáloch citlivých na strih je úplne bezpečné. Modulárna konštrukcia zabezpečuje jednoduchú údržbu, výmenu náhradných dielov. Čerpadlá poskytujú vysoký výkon na cyklus, čo znižuje opotrebenie čerpadla, čo je ideálne pre nízkotlakové aplikácie s vysokým prietokom.

Čerpadlo je poháňané vzduchovým motorom NXT alebo novším modelom XL, ktoré majú jednoduchú konštrukciu a prinášajú minimalizáciu dielov, čím redukujú čas potrebný na opravy. Účinný a inteligentný systém DATATRAK rozširuje možnosti regulácie výkonu čerpadla a umožňuje ovládanie niekoľkých čerpadiel naraz z jedného miesta. Systém má rôzne funkcie ako sú ochrana proti úniku, diagnostika čerpadla a sledovanie objemu a prietoku materiálu.

Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Tlakový prevodový pomer (podľa modelu)

1,5:1 - 4,5:1

Maximálny výkon pri 60 cykloch (podľa modelu)

87,9 - 238,6 l/min

Výkon za cyklus (podľa modelu)

1500 - 4000 cc

Max. tlak vzduchu na vstupe (podľa modelu)

7 bar

Max. tlak materiálu na výstupe (podľa modelu)

11,7 - 31 bar

Produktový list, Katalóg