Reactor E-10hp
Reactor E-10hp

Reactor E-10hp

Elektrické striekacie zariadenie REACTOR E-10hp je zmiešavač skonštruovaný pre aplikáciu dvojzložkovej polyuretánovej peny (tepelná izolácia) a dvojzložkovej polyurey (spojitá hydroizolácia). Zariadenie je vhodné na rôzne aplikácie ako sú izolácie obvodových plášťov budov, šikmých a plochých striech, drevostavieb, prestupov bez protipožiarnych vlastností, leteckom a ostatnom priemysle a taktiež aj pre aplikácie hydroizolácie spodnej stavby, plochých striech, vodohospodárstvo, spracovanie odpadových vôd, ochranné plášte technológií, sanačné práce, lepidlá a tesnenia, lodiarsky priemysel.

Digitálne ovládanie ohrevu umožňuje presne nastaviť požadovanú teplotu materiálu. Teplomery v Y-filtroch poskytujú presné údaje o teplote materiálu v nádobách na materiál. Nádrže pre jednotlivé zložky materiálu obsahujú dvojitú tepelnú izoláciu a majú zlepšený dizajn tesnení na vekách pre menšie úniky tepla a ochranu pred vnikaním vlhkosti. Hladký vnútorný povrch nádob umožňuje ich ľahké čistenie.

Zariadenie obsahuje technológiu zrýchleného ohrevu, ktorá smeruje nevyužitý výkon z motora do prídavných vyhrievacích tyčí. Prídavný výkon ohrievačov ohreje materiál na požadovanú teplotu rýchlejšie. Senzory nízkej hladiny materiálu indikujú, keď v nádrži ostáva menej ako 3,8 l materiálu. Spoľahlivý elektrický motor zvyšuje výkon striekacieho zariadenia, ktorý je až o 50% vyšší ako je výkon striekacieho zariadenia REACTOR E-10. Kompaktné a prenosné zariadenie REACTOR E-10hp sa zmestí do štandardne širokých dverí. Odolné kolesá sú vhodné aj pre manipuláciu v nerovnom teréne.

Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Maximálny pracovný tlak

206 bar

Maximálna dĺžka hadíc

32 m

Maximálna teplota materiálu

77 °C

Objemový výkon PUR PENA/POLYUREA

3,8 l/min

Hmotnosť

108 kg

Návody a príručky, Technická dokumentácia