Reactor 2 H-30
Graco Reactor 2 H-30

Reactor 2 H-30

Hydraulické striekacie zariadenie REACTOR 2 H-30 je zmiešavač skonštruovaný pre aplikáciu dvojzložkovej polyuretánovej peny (tepelná izolácia) určené pre veľkoobjemové aplikácie, hlavne pre aplikácie vo výrobnom procese. Zariadenie je vhodné na rôzne aplikácie ako sú izolácie obvodových plášťov budov, šikmých a plochých striech, drevostavieb, prestupov bez protipožiarnych vlastností, leteckom a ostatnom priemysle.

Hydraulické zmiešavacie zariadenie disponuje horizontálnymi hydraulickými pumpami, ktoré sa vyznačujú rýchlejším prepínaním, čím zaisťujú stály tok materiálu, ich výhodou je veľmi jednoduchá údržba. Cirkulačné ventily redukujú možnosť kryštalizácie izokyanátu a napomáhajú kontrolovať vyváženosť tlakov. Mazací systém ISO pumpy zabraňuje kryštalizácii izokyanátu na pieste. Pomocou pokročilého ovládania je možné uložiť až 24 chemických receptúr a taktiež indikovať stav materiálu v sudoch. Systém INSITE prenáša údaje o práci v reálnom čase do smartfónu, tabletu či počítača.

Pomocou výmeny púmp pre zložky A alebo B je možné zmeniť zmiešavací pomer na iný ako 1:1. Zariadenia obsahujú pokročilú elektroniku, ktorá zvládne aj kolísanie napätia, minimalizuje kolísanie tlaku pri prepínaní púmp, teda poskytuje stály a rovnomerný výkon. Vyhrievané hadice sú spájané spoľahlivým a presným systémom spojok a obsahujú flexibilný teplotný senzor umožňujúci sledovať teplotu materiálu bližšie k pištoli.

Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Maximálny pracovný tlak

138 bar

Minimálny pracovný tlak

48 bar

Maximálna dĺžka hadíc

94 m

Maximálna teplota materiálu

88 °C

Objemový výkon PUR PENA

10,5 kg/min

Hmotnosť

247 - 252 kg

Produktový list, Katalóg

Návody a príručky, Technická dokumentácia