Reactor 2 E-30
Reactor 2 E-30

Reactor 2 E-30

Elektrické striekacie zariadenie REACTOR 2 E-30 je zmiešavač skonštruovaný pre aplikáciu dvojzložkovej polyuretánovej peny (tepelná izolácia). Zariadenie je vhodné na rôzne aplikácie ako sú izolácie obvodových plášťov budov, šikmých a plochých striech, drevostavieb, prestupov bez protipožiarnych vlastností, leteckom a ostatnom priemysle.

Nová generácia elektrických zmiešavacích zariadení okrem overenej technológie predchodcov prináša softvérové a hardvérové vylepšenia a nové technológie pre lepší výkon pri aplikácii. REACTOR 2 - verzia ELITE poskytuje lepšiu kontrolu a ovládanie, kde je možné sledovať údaje o projekte, ktoré môžu byť nahraté na USB flash disk.

Pomocou pokročilého ovládania je možné uložiť až 24 chemických receptúr a taktiež indikovať stav materiálu v sudoch. Systém INSITE prenáša údaje o práci v reálnom čase do smartfónu, tabletu či počítača. Zariadenia obsahujú pokročilú elektroniku, ktorá zvládne aj kolísanie napätia, minimalizuje kolísanie tlaku pri prepínaní, čerpadiel teda poskytuje stály a rovnomerný výkon podobný hydraulickým systémom. Poruchu na zariadení je možné jednoducho odstrániť pomocou QR kódu, ktorý je zobrazený priamo na displeji a po naskenovaní je zobrazené riešenie problému na webe. Prepäťová ochrana chráni elektroniku proti nečakaným špičkám.

Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Maximálny pracovný tlak

138 bar

Maximálna dĺžka hadíc

94 m

Maximálna teplota materiálu

88 °C

Objemový výkon PUR PENA

13,6 kg/min

Hmotnosť

161 kg

Produktový list, Katalóg

Návody a príručky, Technická dokumentácia