ST Max II 495 PC Pro
Graco ST MAX II 495 PC Pro

ST Max II 495 PC Pro

Airless striekacie zariadenie ST MAX II 495 PC Pro patrí do radu stredne veľkých zariadení pre denné použitie pri striekacích prácach stredného rozsahu v interiéroch aj exteriéroch. Umožňujú nanášanie bežných akrylátových, syntetických a olejových farieb, lakov, smaltov, moridiel a latexov na steny, konštrukcie, karosérie, drevené predmety a podobne.

Pomocou zariadenia ST MAX dosiahnete každodenné pohodlie vďaka inovatívnemu dizajnu striekacej pištole Contractor PC. Technológia PROGUARD chráni zariadenie pred nevhodnými alebo mimoriadne náročnými napájacími podmienkami na pracovisku.

Vďaka automatickým upozorneniam o pravidelnej údržbe môžete maximalizovať prevádzkyschopnosť zariadenia stanovením harmonogramu jeho preventívnej údržby. Systém kontroly tlaku SMARTCONTROL zabezpečí dokonalú povrchovú úpravu na elimináciu prestrekov pri akomkoľvek tlaku. Základom zariadenia je piestová pumpa ENDURANCE, ktorá vydrží dvakrát dlhšie ako konkurenčný výrobok. V prípade poruchy pumpy umožňuje systém PROCONNECT rýchlu výmenu pumpy, na ktorú postačí 1 minúta. Výsledkom je redukcia prestojov pri práci so zariadením.

Zariadenie je k dispozícii okrem stojanovej verzie aj vo verzií na pochrómovanom, zváranom oceľovom vozíku, ktorý umožňuje veľmi ľahký presun zariadenia aj na väčšie vzdialenosti v rámci pracoviska.

ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • maximálny pracovný tlak materiálu 227 bar
  • maximálny priemer trysky 0,025"
  • maximálny prietok 2,3 l/min
  • hmotnosť stojanovej verzie 15 kg
  • hmotnosť vozíkovej verzie 30 kg
  • napájanie káblové
Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Maximálny pracovný tlak materiálu

227 bar

Maximálny priemer trysky

0,025"

Maximálny prietok

2,3 l/min

Hmotnosť stojanovej/vozíkovej verzie

15 kg / 30 kg

Napájanie

káblové

Výkon motora

HP 1.2 bezuhlík DC

Typy trysiek v balení

LP517

Pištoľ v balení

Contractor PC

Hadica v balení

Bluemax II 1/4“ x 15m

Objednávacie číslo stojanová verzia

17E871

Objednávacie číslo vozíková verzia

17E874

Porovnanie zariadení z produktového radu