XTR 5+
XTR 5+ Graco Pistol

XTR 5+

Striekacie pištole rady XTR sú určené pre všeobecné použitie pri vysokotlakovom airless striekaní všetkých druhov farieb až do vysokých viskozít s obsahom sušiny do 100%.

Telo pištole je vyrobené z kvalitnej antikoróznej ocele a zliatiny hliníka. Materiálový kanál je vyrobený z kalenej ocele pre zvýšenie odolnosti voči opotrebeniu pri striekaní abrazívnych materiálov. Materiálový filter je zabudovaný priamo v rukoväti pištole a jeho konštrukcia zabraňuje zborteniu pri zanesení. Dvoj- alebo štvorprstová spúšť so zámkom spolu s nízkou hmotnosťou umožňuje komfortnú a bezpečnú prácu.

Na výber je aj model s oválnou anatomicky tvarovanou rukoväťou, ktorá znižuje únavu obsluhy pri dlhodobej práci s touto pištoľou, alebo okrúhlou rukoväťou, ktorá je obľúbená najmä v kombinácii so štvorprstou spúšťou. Pištoľ je štandardne vybavená aj zabudovaným otočným kĺbom EASYGLIDE, čo ďalej zvyšuje pracovný komfort. Nová konštrukcia ihly a trysky uľahčuje ich výmenu pri opotrebení a presunutie vratnej pružiny ihly do nezmáčanej sekcie pištole uľahčuje preplach a čistenie pištole. Pištole rady XTR sú štandardne dodávané s držiakom trysky XHD RAC alebo FLAT a otočnou tryskou XHD resp. plochou tryskou 163xxx.

Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Maximálny pracovný tlak

345 bar

Maximálna pracovná teplota

71 °C

Priemer difúzora

2,3 mm

Rozmery (V x D)

180 x 111 mm

Hmotnosť

411 g

Produktový list, Katalóg

Návody a príručky, Technická dokumentácia