AirPro
AirPro Gun Graco pistol

AirPro

Striekacie pištole AIRPRO sú určené pre priemyselné použitie pri vzduchovom striekaní všetkých druhov farieb (latexy, vodou riediteľné krycie farby, vrchné laky, základné farby, klasické rozpúšťadlové farby, epoxidové farby a dvojzložkové ), moridiel, lepidiel a tmelov, ako aj vysokosušinových a abrazívnych materiálov pri pracovnom tlaku vzduchu do 7 barov. Typickými oblasťami použitia pištolí AIRPRO sú výrobné prevádzky lakovní a prevádzky opráv karosérií osobných a nákladných automobilov, autobusov, ale aj nábytku a drevovýroby všeobecne.

Pištole AIRPRO sú dostupné v prevední konvenčnom (AS), HVLP a Compliant (COM), vďaka modernej konštrukcii trysky (s priemerom 0,8-2,8 mm) a vzduchovej hlavice umožňujú dokonalú atomizáciu materiálu a pri striekaní poskytujú výborné podmienky pre dosiahnutie kvalitného povrchu nanášaného materiálu. Prívod materiálu do pištole je realizovaný gravitačným, sifónovým alebo tlakovým plnením.

Telo pištole je vyrobené z hlinkovej zliatiny, vďaka nízkej hmotnosti, ergonomicky tvarovanej rukoväti a ľahkej spúšti umožňuje komfortnú a bezpečnú prácu. Priamo v rukoväti je integrovaný aj škrtiaci ventil pre reguláciu vstupného tlaku vzduchu. Vzduchová hlavica je vyrobená zo spekaných kovov, je podstatne tvrdšia ako klasická mosadzná hlavica a má aj výrazne vyššiu životnosť. Optimalizovaná konštrukcia znižuje turbulencie, redukuje spotrebu vzduchu a zvyšuje účinnosť prenosu farby. Hrot ihly je vyrobený z kompozitných materiálov a je vymeniteľný aj samostatne, pri jeho opotrebení nie je nutné meniť celú ihlu.

AirPro striekacie pištole
  • Všestranný produktový rad (HVLP/COMPLIANT/KONVENČNÝ)
  • Šetrí životné prostredie a zvyšuje pohodlie obsluhy
  • Menej dielov znamená menej opráv
  • Znížená spotreba vzduchu
  • Nízka hmotnosť
Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Maximálny pracovný tlak materiálu

21 bar

Maximálny vstupný tlak vzduchu AS

7 bar

Maximálny vstupný tlak vzduchu Complaint COM

1,3 - 2,1 bar

Maximálny vstupný tlak vzduchu HVLP

2,0 - 2,4 bar

Pracovná teplota materiálu a vzduchu

0 - 43 °C

Hmotnosť

410 g

Produktový list, Katalóg