Pištoľ RS - CHOP
Pištoľ RS - CHOP

Pištoľ RS - CHOP

Inovácie zapracované do konštrukcie striekacej pištole Graco RS napomáhajú zlepšiť produktivitu a kvalitu výroby. Sú určené pre aplikácie kompozitných materiálov na báze dvojzložkových živíc so skleným vláknom (sklolaminát). Samozrejmosťou aplikačnej pištole RS pre zmesi živíc so sekanými sklenými vláknami je ergonomická rukoväť, rýchlo odpojiteľná hlava pištole ako aj jedinečná konštrukcia ihlovej svorky, ktorá je navrhnutá pre dlhodobé udržanie výrobného nastavenia a eliminuje potrebu úpravy nastavenia ihly po pravidelnej údržbe.

Pištoľ Graco RS CHOP je dostupná vo verzií s vnútorným alebo vonkajším zmiešavaním. Súčasťou tohto typu pištole je aj vysokovýkonný rezač sklených vlákien. Umožňuje zvyšovať množstvo obsahu vlákien podľa požiadaviek aplikácie znižuje riziko spletenia prameňov vlákien. Pištoľ je o 40% ľahšia ako iné tradičné modely. Súčasťou tohto typu pištole je aj vysokovýkonný rezač sklených vlákien.

Umožňuje zvyšovať množstvo obsahu vlákien podľa požiadaviek aplikácie znižuje riziko spletenia prameňov vlákien. Pištoľ je o 40% ľahšia ako iné tradičné modely. Inovovaný rezač sklených vlákien Graco urýchľuje prácu. Je navrhnutý tak, aby pracovník bol schopný vymeniť nôž za menej ako minútu, teda za podstatne kratší čas ako pri tradičných rezačoch. Navyše nože a nákovy môžu byť vymenené priamo počas výrobného procesu bez nutnosti jeho zastavenia. Pretože čepele noža sú umiestnené vo valcovej kazete, pracovníci nikdy neprídu do kontaktu s ostrými časťami.

Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Typ zmiešavania

vnútorné / vonkajšie

Min prietok vzduchu pri 6,8 bar (vnútorné / vonkajšie)

0,354 / 0,06 + rezač 0,467 m3/min

Maximálny tlak vzduchu

8,7 bar

Hmotnosť (vnútorné / vonkajšie)

1,05 / 0,94 + rezač 0,91 kg

Produktový list, Katalóg

Návody a príručky, Technická dokumentácia