EcoQuip 2 EQp
EcoQuip 2 EQp Graco

EcoQuip 2 EQp

EcoQuip 2 EQp je kompaktné, ľahké, plne prenosné a najmenšie z rady zariadení EcoQuip 2, určených na tryskanie zmesou abrazíva a vodnej hmly. Tryskanie zmesou abrazíva a vodnej hmly je podobné tradičnému suchému pieskovaniu, no oproti suchému pieskovaniu je však abrázívum navlhčené ešte pred jeho dopadom na otryskávaný povrch, takže prašnosť je znížená až o 92%.

Jednoduchú manipuláciu zabezpečuje vozík s veľkými kolesami, na ktorom je zariadenie pripevnené. Zariadenie na vozíku sa zmestí do väčšiny štandardných dodávok a úžitkových vozidiel. Zariadenie môže pracovať s akýmkoľvek abrazívom ťažším ako voda.

Zariadenie vyžaduje vzduchový kompresor s výkonom 2-8,5 m3/min a môže pracovať s tryskacím tlakom v rozmedzí 1,7 až 12,7 bar. Objem tlakovej nádoby zariadenia je 57 litrov – pojme približne 4 vrecia abrazíva o hmotnosti 25 kg. Plná nádoba abrazivá vydrží pri štandardnom tryskaní do 90 minút nepretržitej práce. Prenosné zariadenie EcoQuip 2 EQp má povrchovo upravenú skriňu a tryskaciu hadicu, ktorá je súčasťou zostavy tryskacieho zariadenia v dĺžke 15 m s pneumatickým ovládaním tryskania. Zariadenie je mimoriadne odolné, schopné pracovať pri rôznych druhoch menších projektov od čistenia až po prípravu/úpravu povrchov.

Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Tryskací tlak

1,7 - 12,7 bar

Potrebný výkon kompresora

2 - 8,5 m3/min

Odporúčaný výkon kompresora

5,24 m3/min

Veľkosť trysky

7

Veľkosť nádoby pre abrazívum

100 kg

Hmotnosť zariadenia (suchý/mokrý stav)

100/227 kg

Objem tlakovej nádoby

57 l

Rozmery (ŠxVxD)

727 x 1051 x 784 mm

Produktový list, Katalóg

Návody a príručky, Technická dokumentácia