EcoQuip 2 EQm

Mobilné zariadenie pre tryskanie zmesou abrazíva a vodnej hmly

EcoQuip 2 EQm

EcoQuip 2 EQm je kompaktné, plne prenosné zariadenie určené na tryskanie zmesou abrazíva a vodnej hmly. Jednoduchú manipuláciou so zariadením zabezpečuje vstavaný vozík s veľkými kolesami a pohodlné madlo. Zmestí sa do väčšiny štandardných vanov, dodávok a pikapov.

Zariadenie EcoQuip 2 EQm môže pracovať s akýmkoľvek abrazívom ťažším ako voda. Zariadenie vyžaduje vzduchový kompresor s výkonom 5,3-17 m³/min a môže pracovať s tryskacím tlakom v rozmedzí 1,7 až 12,1 bar. Zariadenie je mimoriadne odolné, schopné pracovať pri rôznych druhoch projektov od čistenia až po prípravu/úpravu povrchov.

Objem tlakovej nádoby zariadenia je 100 litrov – pojme približne 8 vriec abrazíva o hmotnosti 25 kg. Mobilné zariadenie EcoQuip 2 EQm má povrchovo upravenú skriňu, vstupný vodný filter hadice a tryskaciu hadicu, ktorá je súčasťou zostavy tryskacieho zariadenia v dĺžke 15 m s pneumatickým alebo elektrickým ovládaním tryskania.

V štandardnej výbave zariadenia EcoQuip 2 EQm je zahrnutá i riadiaca a monitorovacia jednotka MediaTrak s jednoduchým a zrozumiteľným displejom, ktorý umožňuje nastaviť prietok abrazívneho média na optimálnu hodnotu pre zaistenie najefektívnejšieho tryskania, sleduje cykly pumpy a umožňuje vytvorenie rozvrhu údržby zariadenia v pravidelných intervaloch pre zaistenie najlepšieho výkonu.

Model EcoQuip 2 EQm
Rozmery zariadenia (Š x V x D) [mm] 653 x 1204 x 892
Hmotnosť suchý/mokrý stav [kg] 168/408
Potrebný výkon kompresora [m³/min] 5,3 - 17
Veľkosť nádoby pre abrazívum [kg] 200
Tryskací tlak [bar] 1,7 - 12,1
Veľkosť trysky (súčasť zariadenia) #7
Objednávacie čísla viď brožúra