Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Vitajte na stránkach spoločnosti DASS, s.r.o.

Spoločnosť DASS, s.r.o., založená v roku 1995, je autorizovaným zástupcom americkej firmy GRACO Inc. Minneapolis a jej európskej centrály GRACO BVBA v Maasmechelene v Belgicku, s pôsobnosťou v oblasti automobilového priemyslu, všeobecného priemyslu a realizácie povrchových úprav.
Obchodná politika spoločnosti DASS, s.r.o. je založená na distribúcii prvotriednych produktov, na kvalitnom a rýchlom servise a technickom poradenstve na veľmi vysokej úrovni. Týmto sa spoločnosť zaraďuje medzi najlepších odborníkov na technológiu GRACO nielen na Slovensku, ale i v strednej Európe.
Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je návrh a konštruovanie manuálnych i automatických striekacích systémov, systémov pre transfer, dávkovanie a aplikáciu tekutých materiálov od nebezpečných a agresívnych žieravín cez farby až po vysokoviskózne tmely, lepidlá a suspenzie.

Spoločnosť DASS, s.r.o. je tiež autorizovaným distribútorom náterových hmôt HEMPEL, ktoré predstavujú záruku kvality s takmer storočnou tradíciou. Hlavnými segmentmi výroby náterových hmôt sú produkty pre priemysel, lode a kontajnery.

Striekané izolácie, ktoré tiež patria do portfólia spoločnosti DASS, s.r.o. sú jednou z najmladších, ale zároveň aj dynamicky rozvíjajúcich sa divízií. Patrí sem realizácia tepelnej izolácie, hydroizolácie - polyurea a liatie polyuretánu, ďalej predaj a servis zariadení GRACO, predaj príslušenstva a materiálov na prípravu a aplikáciu PUR materiálov.