Značka GRACO

PUR

Rozhliadnite sa okolo seba. Možno, že riešenia GRACO sú už teraz okolo vás. Od výroby krému pre vašu obľúbenú tortu až po kôru vašej žuvačky. GRACO má riešenie pre veľké množstvo rôznych výrobných procesov. Od výroby cez opracovanie, až po konečnú úpravu a montáž, GRACO poskytuje vybavenie pre manipuláciu s tekutými materiálmi pre všetky fázy priemyselnej výroby. Úzko spolupracuje s vedúcimi výrobcami náterových hmôt a vopred testuje systémy tak, aby bola zaručená ich kompatibilita s materiálmi, ktoré používate. Takže je jedno, aké stroje vyrábate - traktory, lietadlá, lode alebo automobily...

...môžete sa spoľahnúť na riešenia pre dlhodobú záťaž a spoľahlivý výkon zariadení GRACO.

Profil spoločnosti GRACO

Spoločnosť GRACO, založená v roku 1926, je svetovým vedúcim výrobcom komponentov a systémov pre spracovanie tekutých materiálov. Výrobky GRACO prepravujú, merajú, regulujú, dávkujú a aplikujú široký rozsah tekutých a vysoko viskóznych materiálov, používaných na mazanie vozidiel, konštrukciu a renováciu priemyselných a automobilových prevádzok. Ďalšie investície GRACO, do vývoja riešení pre spracovanie a reguláciu tekutých materiálov, smerujú k novým inovatívnym riešeniam na rozmanitom globálnom trhu.
Spoločnosť GRACO má svoju centrálu v meste Minneapolis, Minnesota, USA a zamestnáva asi 3 500 ľudí po celom svete. Kmeňové akcie GRACO (NYSE: GGG) sú zalistované na newyorskej burze.

Značka GRACO v Európe

Spoločnosť GRACO začala exportovať do Európy v 60-tych rokoch. V tomto čase boli otvorené kancelárie vo Francúzsku, Nemecku a neskôr aj vo Veľkej Británii, Nórsku, Taliansku a Španielsku. Od roku 1994 má európska centrála GRACO sídlo v Maasmechelene, vo východnom Belgicku.
GRACO zamestnáva v Európe viac ako 300 ľudí a hlavné aktivity zahrňujú montáž, distribúciu, zákaznícky servis, technickú pomoc, predaj a produktový marketing.
Spoločnosť GRACO neustále investuje do rozvoja svojej Európskej centrály. V súčasnosti spoločnosť intenzívne pracuje na veľkom rozšírení skladového a logistického centra, ako aj školiaceho strediska vo svojej centále, v belgickom Maasmechelene. V roku 2020 otvorila svoje špecializované vývojové stredisko v nemeckom meste Aachen. Vývojové stredisko je zamerané na pokročilé technológie spracovania, dávkovania a nanášania tmelov a lepidiel.

USA Flag

Kľúčom je KVALITA

Je jedno, aký typ zariadenia vyrábate. "Usilujeme sa o trvalé a plynulé zlepšovanie vo všetkom, čo robíme. Rozumieme požiadavkám našich zákazníkov, plníme ich včas, posudzujeme ich rozsah a korigujeme ich na mieste, kde je to vhodné. Neakceptujeme žiadne závady a zdržania. Kvalita je individuálnou zodpovednosťou každého zamestnanca GRACO." GRACO je renomovaná značka kvality s takmer 90-ročnými skúsenosťami. Je certifikovaná ISO-9001 v USA a ISO-9002 v Európe a viac ako 50 kvalifikovaných inžinierov Graco neustále vyvíja nové výrobky ako odpoveď na požiadavky trhu. Spoločnosť Graco zaručuje, že všetky výrobky sú bez vady minimálne počas jedného roka.

Rýchle dodanie tovaru

V európskej centrále spoločnosti Graco sa skladuje viac ako 13 000 dielov s priemernou úrovňou servisu viac ako 95%. Spolupracuje s dopravcami tohto tovaru denne v celej Európe. Moderný triediaci a skladový systém urýchľuje balenie a zaručuje rýchlu realizáciu dodávok k zákazníkom v rôznych krajinách.