Ultra Cordless
Ultra Cordless

Ultra Cordless

Striekacie zariadenie ULTRA CORDLESS je určené pre každodenné použitie pri prácach malého rozsahu, ako sú opravy povrchov, dokončovacie práce v interiéroch a exteriéroch. Zariadenie umožňuje nanášanie všetkých bežných farieb na vodnej báze.

Manipulácia so zariadením je vďaka jeho kompaktnej konštrukcii a nízkej hmotnosti veľmi jednoduchá. Zariadenie je poháňané batériou DEWALT 18V XR Lithium-Ion, ktorá je kompatibilná s ktoroukoľvek batériou od zo zariadení DEWALT. Zariadenie je schopné na jedno nabitie nastriekať 3,5 litra farby.

Spoľahlivé trojpiestová pumpa TRIAX zaručuje spoľahlivý výkon a pomocou systému PROCONNECT je možné vymeniť pumpu priamo na pracovisku. Presný, regulovateľný tlak zabezpečuje technológia PROCONTROL II a konzistentný striekací lúč pri všetkých tlakoch a akejkoľvek rýchlosti pohybu ruky počas striekania zabezpečuje systém SMARTCONTROL.

Patentovaný vak na farbu FLEXLINER BAG urýchľuje štart, samotnú prácu aj čistenie zariadenia. Umožňuje striekanie akýmkoľvek smerom – dokonca aj hore dnom! Na splnenie požiadaviek každej zákazky poslúži nová generácia nízkotlakových trysiek RAC X FFLP, dostupných v širokom rozsahu veľkostí. Štýlová a praktická transportná taška uľahčuje prenášanie a skladovanie zariadenia.

ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • maximálny pracovný tlak materiálu 34 až 135 bar
  • maximálny priemer trysky 0,008" až 0,016"
  • batéria 2x DEWALT 18V 2.0 Ah XR Li-Ion + nabíjačka
  • čas nabíjania batérie 35 minút
  • hmotnosť zariadenia 2,4 kg
Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Maximálny pracovný tlak materiálu

nastaviteľný 34 až 135 bar

Maximálny priemer trysky

0,008" až 0,016"

Batéria v balení

2x DEWALT 18V 2.0 Ah XR Li-Ion + nabíjačka

Čas nabíjania batérie

35 minút

Hmotnosť zariadenia

2,4 kg

Typy trysiek v balení

FFLP410 & FFLP514

Typy filtrov v balení

60 & 100 Mesh

Počet vakov na farbu s objemom 1 liter

4

Rozmery (D x Š x V)

361 x 127 x 267 mm

Objednávacie číslo

17M366