ULTRA CORDED

Káblové airless striekacie zariadenie pre vodou riediteľné farby

ULTRA CORDED

Úplne nové striekacie zariadenie ULTRA CORDED je určené pre denné použitie pri airless striekacích prácach malého rozsahu, opravách povrchov v interiéroch budov, ako aj v exteriéroch. Zariadenie umožňuje nanášanie všetkých bežných farieb na vodnej báze.

Manipulácia so zariadením je vďaka jeho kompaktnej konštrukcii a nízkej hmotnosti veľmi jednoduchá. Súčasťou zariadenia je napájací kábel s dĺžkou 3 metre. Príprava na striekanie zaberie doslova len niekoľko sekúnd.

Zabudnite na problémový EasyMax! Zariadenie ULTRA CORDED prichádza s úplne novou a prepracovanou technológiou trojpiestovej pumpy Triax, prinášajúcou spoľahlivý výkon a plnú kompatibilitu trysiek. Komponenty z odolnej antikoróznej ocele, karbidu a polyméru s vysokou tuhosťou zaručujú vysokú odolnosť a nízku hmotnosť pumpy. Inovatívny systém ProConnect umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu čerpadla Triax priamo na pracovisku.

Technológia ovládania SmartControl a technológia regulácie tlaku ProControl II umožňuje dosiahnuť vynikajúce výsledky aj pri ručnom striekaní. Presný tlak umožňuje pokrytie povrchu jednou vrstvou farby pri akejkoľvek rýchlosti pohybu ruky počas striekania, bez nutnosti riedenia farby.

Patentovaný vak na farbu FlexLiner Bag urýchľuje štart, samotnú prácu aj čistenie zariadenia. Umožňuje striekanie akýmkoľvek smerom – dokonca aj hore dnom! Na splnenie požiadaviek každej zakázky poslúži nová generácia nízkotlakových trysiek RAC X FF LP, dostupných v širokom rozsahu veľkostí.

Štýlová a praktická transportná taška uľahčuje prenášanie a skladovanie zariadenia.

Maximálny pracovný tlak materiálu nastaviteľný 34 až 138 bar
Maximálny priemer trysky 0,008“ až 0,016“
Napájanie 230 V
Hmotnosť 2,1 kg
Rozmery (D x Š x V) 361 x 127 x 267 mm
Počet vakov na farbu s objemom 1 liter 4 ks
Objednávacie číslo 17M360