Xtreme PFP

Zariadenia pre pasívnu požiarnu ochranu s motorom NXT

Xtreme PFP

Striekacie zariadenia Xtreme PFP sú súčasťou najnovšej modelovej rady čerpadiel GRACO, ktorá je určená pre aplikáciu expandujúcich epoxidových materiálov pre pasívnu požiarnu ochranu (PFP). Zariadanie je určené pre jednozložkové alebo dvojzložkové predmiešané materiály a súčasťou pumpy je prítlačná platňa so vzduchom asistovaným odnímaním.

Zariadenie používa pokročilý pneumatický motor NXT. Životnosť nových motorov rady NXT vzrástla oproti motorom King, Bulldog a Senator až 10-násobne. Motory pre zariadenie Xtreme PFP sú dodávané v protinámrazovej úprave (De-Icing).

Čerpadlo z radu Xtreme vyniká naozaj extrémnou životnosťou, spoľahlivosťou a jednoduchou údržbou, v kombinácii s motorom NXT poskytuje ucelené striekacie zariadenie s výborným výkonom pre menšie projekty.

Spoľahlivá prevádzka, rýchla a jednoduchá obsluha, čistenie a údržba, extrémne dlhá životnosť - tieto tradičné prednosti zariadení GRACO umožňujú ich široké využitie pri protipožiarnej ochrane oceľových konštrukcií, potrubia, nádrží, vagónov, lodí a podobne, a to nielen vo výrobných prevádzkach, ale aj priamo v najnáročnejších exteriéroch.

Úžitkovú hodnotu a mobilnosť zariadenia zvyšuje jeho umiestnenie na dvojkolesovom podvozku.

Model Xtreme PFP
Prevodový pomer 70:1
Maximálny pracovný tlak [bar] 448
Maximálny objemový výkon [l/min] 11,1
Max. vstupný tlak vzduchu [bar] 6,2
Maximálna spotreba vzduchu [m³/min] 3,25
Prevádzková teplota okolia [°C] 10 až 54
Skladovacia teplota okolia [°C] 0 až 49
Hmotnosť [kg] 178
Objednávacie čísla 16T311