Reactor E-10hp

Stredný až vysoký výkon, pre nástrek PUR pien a náterov

Reactor E-10hp

Reactor E-10hp je ideálny elektrický zmiešavací entry-level systém, ktorý sa výborne hodí pre projekty ako sú balkóny, bazény, hydroizolácie. Je to rozumná a dostupná investícia, ktorá pomôže Vášmu biznisu rásť.

Napriek tomu, že ide o entry-level systém, ukrýva v sebe mimoriadny výkon. Reactor E-10hp dodáva vysoký tlak, aby poskytol výkon a tlak potrebný na striekanie polyurey. Tento systém je kompaktný, ľahký a prenosný, je napájaný zo štandarných 230 V zásuviek.

Digitálne ovládanie ohrevu umožňuje presne nastaviť požadovanú teplotu.
Nádrže pre jednotlivé zložky materiálu obsahujú dvojitú tepelnú izoláciu a majú zlepšený dizajn tesnení na vekách pre menšie úniky tepla a ochranu pred vnikaním vlhkosti. Hladký vnútorný povrch nádob umožňuje ich ľahké čistenie.
Zariadenie obsahuje technológiu zrýchleného ohrevu, ktorá smeruje nevyužitý výkon z motora do prídavných vyhrievacích tyčí. Prídavný výkon ohrievačov ohreje materiál na požadovanú teplotu rýchlejšie.
Súčasťou zariadenia sú aj senzory nízkej hladiny materiálu, indikujúce stav, keď je v nádržiach so zložkami menej ako 3,8 l materiálu.

Model Reactor E-10hp
Maximálny pracovný tlak [bar] 206
Minimálny pracovný tlak [bar] Neuvádza sa
Maximálna dĺžka hadíc [m] 32
Maximálna teplota materiálu [°C] 77
Objemový výkon [kg/min] 3,8
Hmotnosť [kg] 108
Objednávacie čísla viď. tabuľka