Priemysel

Ochranné náterové hmoty spoločnosti HEMPEL sa používajú v mnohých priemyselných odvetviach vrátane energetiky, infraštruktúry, chemických závodov a pod.

Spoločnosť Hempel ponúka na základe desaťročí skúseností z lodného segmentu antikorózne nátery prakticky pre akýkoľvek typ oceľovej konštrukcie. Náterové hmoty zabezpečujú osvedčené a dlhodobo účinné ochranné prvky aj v tých najnáročnejších prostrediach, možno ich vďaka najnovšej technológii použiť v zásaditom aj kyslom prostredí – a zabezpečia osvedčenú antikoróznu ochranu, dokonca aj v tých najnáročnejších situáciách.

Len v priebehu pár dní dodáme ten správny produkt so štandardným odtieňom (vrátane štandardov RAL, NCS a BS) pre vaše odvetvie a produkt, a to aj v prípade menších prác. Zákazníci spoločnosti Hempel sú z celého sveta, takže produkty vyhovujú svetovým špecifikáciám a sortiment je Vám k dispozícii kdekoľvek.

Viac informácií o produktoch spoločnosti HEMPEL a službách v oblasti priemyselných náterových hmôt nájdete u našich odborníkov v DASS Košice, respektíve na webovej stránke spoločnosti Hempel.