Lode

Spoločnosť HEMPEL Vám ako celosvetový dodávateľ vysoko kvalitných náterových hmôt pre lodný priemysel pomôže zachovať vaše lode vo vynikajúcom stave, v interiéri aj exteriéri, a to po celý čas ich životnosti. Spoločnosť Hempel je popredným dodávateľom pre lodný priemysel už od roku 1915. V centre pozornosti vždy stála inovácia produktov, zákaznícky servis a technické poradenstvo. Dnes dodáva široký sortiment pokrokových výrobkov, od antivegetačných náterových hmôt, ktoré prispievajú k úspore paliva, až po najťažšie epoxidy v tomto odvetví.

Okrem inovatívnych výrobkov a riešení povrchovej úpravy je k dispozícii viac ako 650 technických poradcov s certifikátom FROSIO/NACE, ktorí Vám poradia, ako vykonať náter rýchlo a presne.

V ponuke sú služby pre všetky typy plavidiel a dodávka náterových hmôt pre nové lode aj na údržbu prístavov a lodeníc. S viac ako 150 distribučnými miestami sme schopní dodať náterové hmoty rýchlo a efektívne kdekoľvek na svete.

Viac informácií o produktoch spoločnosti HEMPEL a službách v lodnom priemysle nájdete u našich odborníkov v DASS Košice, respektíve na webovej stránke spoločnosti Hempel.