EcoQuip 2 EQs elite
EcoQuip 2 EQs elite Graco

EcoQuip 2 EQs elite

EcoQuip 2 EQs elite je paletové, vysokoproduktívne, stredne veľké zariadenie, určené na tryskanie zmesou abrazíva a vodnej hmly pre stredné až veľkoobjemové projekty. Tryskanie zmesou abrazíva a vodnej hmly je podobné tradičnému suchému pieskovaniu. Oproti suchému pieskovaniu je však abrazívum navlhčené ešte pred jeho dopadom na otryskávaný povrch, takže prašnosť je znížená až o 92%.

Zariadenie EcoQuip 2 EQs môže pracovať s akýmkoľvek abrazívom ťažším ako voda. Zariadenie je riešené ako samostatná stacionárna jednotka navrhnutá pre väčšinu typických projektov pre tryskanie. Pracuje v spojení s výkonným kompresorom o objemovom výkone v rozmedzí 5,24-25,5 m3/min a zmestí sa na korbu/do skrine automobilov s dĺžkou korby/skrine aspoň 1,83 metrov. Zariadenie EcoQuip 2 EQs elite je navrhnuté podľa najprísnejších štandardov s jednoducho ovládateľným príslušenstvom a bezpečnostnými funkciami. Veľkosťou a modulárnym dizajnom je zariadenie prispôsobené na jednoduchú manipuláciu a uskladnenie.

Zariadenie využíva jednotku MEDIATRAK a dávkovací ventil abrazíva určený pre rýchle, jednoduché nastavenie a kontrolu spotreby abrazíva. Jednoduchý displej jednotky MEDIATRAK napomáha nastaveniu prietoku abrazíva na optimálnu úroveň pre najefektívnejšie tryskanie. Profesionálny model tryskacieho zariadenia má ochranný rám a skriňu z profilov a plechov z antikoróznej ocele, tlakovú nádobu o objeme 184 litrov, ktorá pojme približne 16 vriec abrazíva o hmotnosti 25 kg. Zariadenie disponuje aj veľkou integrovanou nádobou na vodu o objeme 435 litrov. Profesionálny model ďalej obsahuje držiak na tryskaciu hadicu, schodík pre pohodlnejšie plnenie tlakovej nádoby, sito na abrazívum, dávkovací ventil na vodu (na tryskanie) a vrchný kryt rámu. Ochranný rám zariadenia je dimenzovaný na prenesenie 5-násobnej hmotnosti suchého zariadenia.

Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Tryskací tlak

1,7 - 12,1 bar

Potrebný výkon kompresora

5,25 - 25,5 m3/min

Veľkosť trysky

8 High Performance

Veľkosť nádoby pre abrazívum

400 kg

Hmotnosť zariadenia (suchý/mokrý stav)

485/1415 kg

Objem tlakovej nádoby

184 l

Rozmery (Š x V x D)

1175 x 1422 x 1518 mm

Produktový list, Katalóg

Návody a príručky, Technická dokumentácia