EcoQuip 2 EQm
EcoQuip 2 EQm Graco

EcoQuip 2 EQm

EcoQuip 2 EQm je kompaktné, prenosné zariadenie, určené na tryskanie zmesou abrazíva a vodnej hmly. Tryskanie zmesou abrazíva a vodnej hmly je podobné tradičnému suchému pieskovaniu. Oproti suchému pieskovaniu je však abrázívum navlhčené ešte pred jeho dopadom na otryskávaný povrch, takže prašnosť je znížená až o 92%.

Jednoduchú manipuláciou zabezpečuje vozík s veľkými kolesami, na ktorom je zariadenie pripevnené. Zariadenie na vozíku sa zmestí sa do väčšiny štandardných dodávok a úžitkových vozidiel. Zariadenie môže pracovať s akýmkoľvek abrazívom ťažším ako voda.

Zariadenie využíva jednotku MEDIATRAK a dávkovací ventil abrazíva určený pre rýchle, jednoduché nastavenie a kontrolu spotreby abrazíva. Jednoduchý displej jednotky MEDIATRAK napomáha nastaveniu prietoku abrazíva na optimálnu úroveň pre najefektívnejšie tryskanie.

Zariadenie vyžaduje vzduchový kompresor s výkonom 5,3 - 17 m3/min a môže pracovať s tryskacím tlakom v rozmedzí 1,7 až 12,1 bar. Objem tlakovej nádoby zariadenia je 99 litrov – pojme približne 4 vrecia abrazíva o hmotnosti 25 kg. Prenosné zariadenie EcoQuip 2 EQm má povrchovo upravenú skriňu a vstupný vodný filter hadice a tryskaciu hadicu, ktorá je súčasťou zostavy tryskacieho zariadenia v dĺžke 15 m s pneumatickým alebo elektrickým ovládaním tryskania. Zariadenie je mimoriadne odolné, schopné pracovať pri rôznych druhoch projektov od čistenia až po prípravu/úpravu povrchov.

Špecifikácia a dokumentácia

Technická špecifikácia

Tryskací tlak

1,7 - 12,1 bar

Potrebný výkon kompresora

5,3 - 17 m3/min

Veľkosť trysky

7

Veľkosť nádoby pre abrazívum

200 kg

Hmotnosť zariadenia (suchý/mokrý stav)

168/408 kg

Objem tlakovej nádoby

99 l

Rozmery (Š x V x D)

653 x 1204 x 892 mm

Produktový list, Katalóg

Návody a príručky, Technická dokumentácia