LineLazer 3400

Jednopištoľové benzínové zariadenie pre vodorovné dopravné značenie

LineLazer 3400

Striekacie zariadenie LineLazer 3400 je konštruované pre rýchle, presné a efektívne striekanie vodorovného dopravného značenia kratších úsekoch vozoviek, malých parkovísk a podobných menších projektov

Vzhľadom k použitiu airless technológie striekania, je zariadenie LineLazer 3400 až trojnásobne výkonnejšie oproti porovnateľným vzduchovým striekacím zariadeniam. Znížený prestrek až o 20% výrazne prispieva k úsporám farieb, okraje nastriekaných čiar ostávajú ostro ohraničené, vysoký tlak farby na výstupe spoľahlivo vymetie prach a drobný štrk zo striekaného povrchu a súčasne znemožní unášanie farby od trysky aj pri silnom vetre. Rýchlospojka pre uchytenie striekacej pištole spolu s dodávanou 7 alebo 15 metrovou hadicou umožňuje rýchle odpojenie pištole zo striekacej lišty pri striekaní cez šablónu alebo pri striekaní väčších plôch.

Trojkolesový podvozok na vzduchom plnených pneumatikách, na ktorom je umiestnené striekacie zariadenie, je vybavený novým systémom A.V.R.S., ktorý tlmí až 60% vibrácií, čím zaisťuje ešte presnejšie a ostrejšie striekanie čiar.

Zmena farby je možná v priebehu niekoľkých minút výmenou súdka s farbou, prepláchnutím hadíc a pištolí, pričom úplne odpadá nutnosť tlakovej nádoby. Tlak farby je nataviteľný pomocou jediného ovládacieho prvku.

Čerpadlo farby s benzínovým pohonom, vysokotlakým filtrom farby, automatickou elektromagnetickou spojkou a v prevedení Severe Duty umožňuje striekanie aj tažkých a vulkanizujúcich farieb bez nutnosti ich riedenia.

LineLazer 3400 je najmenšie z rady striekacích zariadení pre vodorovné dopravné značenie. Teda je veľmi vhodné pre začínajúcich profesionálov a pre práce menšieho rozsahu. Zariadenie obsahuje jednu striekaciu pištoľ, teda je schopné realizovať len jednu čiaru v pracovnom zábere.

Model LineLazer 3400
Maximálny pracovný tlak [bar] 230
Maximálny objemový výkon [l/min] 2,8
Maximálna veľkosť trysky 0,027
Hmotnosť [kg] 65
Rozmery zariadenia Š x V x D [mm] 810 x 1620 x 1550
Dĺžka hadice [m] 15
Benzínový motor Honda GX
Výkon benzínového motora 3 kW
Objem nádrže na benzín [l] 2,5
Objednávacie čísla 25M224