FieldLazer S90

Zariadenie s elektrickým pohonom pre vodorovné značenie športovísk

FieldLazer S90

Elektrické striekacie zariadenie FieldLazer S90 je skonštruované pre presné a efektívne striekanie vodorovného značenia zatrávnených športovísk, futbalových ihrísk a podobne. Pohon zariadenia zabezpečuje 12V akumulátor, s ktorým môžete na jedno nabitie realizovať nástrek až 10 futbalových ihrísk.

Vzhľadom k použitiu airless technológie striekania je zariadenie FieldLazer S90 výrazne výkonnejšie oproti porovnateľným vzduchovým striekacím zariadeniam. Vďaka tejto technológii striekania sú okraje nastriekaných čiar a tvarov veľmi dobre ohraničené a vysoký tlak farby znemožňuje unášanie farby od trysky aj pri silnom vetre.

Trojkolesový podvozok na vzduchom plnených pneumatikách umožňuje veľmi dobré manévrovanie so zariadením pri striekaní oblastí pre rohové kopy, oblúkov, kruhov, šablón a priamych čiar.

Súčasťou zariadenia je odnímateľný plastový zásobník na farbu s objemom 23 litrov, z ktorého je farba čerpaná osvedčenou pumpou Graco Endurance, vysokotlakým filtrom Easy Out cez hadicu do trysky RAC 5. Pre nástrek presnej šírky čiar sú k dispozícii nastaviteľné bočnice na nástavci pre pištoľ. Nastaviteľná šírka čiary je v rozmedzí od 5 do 20 cm.

Model FieldLazer S90
Maximálny pracovný tlak [bar] 62
Maximálna veľkosť trysky 0,015
Objem zásobníka farby [l] 23
Šírka čiar [cm] 5 až 20
Hmotnosť [kg] 27
Dĺžka hadice [m] 2
Pohom zariadenia 12V akumulátor
Objednávacie čísla 24N950