FieldLazer S100

Zariadenie s benzínovým motorom pre vodorovné značenie športovísk

FieldLazer S100

FieldLazer S100 je prvým tlačeným benzínovým striekacím zariadením s vysokotlakou technológiou Graco, skonštruované pre presné a efektívne striekanie vodorovného značenia zatrávnených športovísk, futbalových ihrísk a podobne. Pohon zariadenia zabezpečuje 4-valcový benzínový motor Honda GX35.

Vzhľadom k použitiu airless technológie striekania, je zariadenie FieldLazer S100 výrazne výkonnejšie oproti porovnateľným vzduchovým striekacím zariadeniam. Vďaka tejto technológii striekania sú okraje nastriekaných čiar a tvarov veľmi dobre ohraničené a vysoký tlak farby znemožňuje unášanie farby od trysky aj pri silnom vetre.

Trojkolesový podvozok na plných vysokých kolesách umožňuje veľmi dobré a jednoduché manévrovanie so zariadením pri striekaní oblúkov, kruhov, i priamych čiar. Súčasťou zariadenia je podstavec pre umiestenie nádoby s farbou s objemom 19 litrov. Z nádoby je pomocou sacej hadice farba prečerpávaná pumpou Graco Endurance cez vysokotlaký filter Easy Out a 8 metrov dlhú hadicu do striekacej pištole SG2 alebo SG3 s otočnou tryskou RAC 5. Pištoľ je v prípade striekania šablón a väčších plôch jednoducho odnímateľná z nástavca. Pre nástrek presnej šírky čiar sú k dispozícii nastaviteľné bočnice na nástavci pre pištoľ. Nastaviteľná šírka čiary je v rozmedzí od 5 do 30 cm.

Model FieldLazer S100
Maximálny pracovný tlak [bar] 62
Maximálna veľkosť trysky 0,021
Šírka čiar [cm] 5 až 30
Hmotnosť [kg] 36
Dĺžka hadice [m] 8
Pohom zariadenia benzínový motor Honda GX35
Objem nádrže na benzín [l] 0,63
Objednávacie čísla 248942