RoadLazer RoadPak

Komplexný benzínový striekací systém pre vodorovné dopravné značenie

RoadLazer RoadPak

Striekací systém RoadLazer RoadPak je komplexným zariadením skonštruovaným pre rýchle, presné a efektívne striekanie vodorovného dopravného značenia latiskových plôch, pristávacích a vzletových dráh, dialničných privádzačov, vozoviek dialnic a ciest, pakrovísk, križovatiek ako aj dočasného vodorovného dopravného značenia. Systém je možné uložiť priamo na korbu automobilu alebo ťahať na vozíku za automobilom.

Vzhľadom k použitiu airless technológie striekania, je systém RoadLazer RoadPak až trojnásobne výkonnejšie oproti porovnateľným vzduchovým striekacím zariadeniam. Znížený prestrek až o 20% výrazne prispieva k úsporám farieb, okraje nastriekaných čiar ostávajú ostro ohraničené, vysoký tlak farby na výstupe spoľahlivo vymetie prach a drobný štrk zo striekaného povrchu a súčasne znemožní unášanie farby od trysky aj pri silnom vetre. Systém je dostupný s jedným (jedna farba) alebo dvoma (dvojfarebné aplikácie) objemovými čerpadlami s hydraulickým pohonom. Čerpadlá, hydraulické motory, zásobník na farbu, resp. balotinu a výkonný kompresor sú uložené v odolnom ráme s modulárnym dizajnom. Transport farby do systému je možný buď priamo zo sudov alebo prostredníctvom nádob na farbu, ktoré sú súčasťou systému. Veľmi presná dvojčinná striekacia pištoľ a dávkovač balotiny zarujčujú, že aplikované vodorovné značenie bude mať vysokú ostrosť, bez prestrekov.

Systém RoadLazer RoadPak je možné prostredníctvom jeho príslušenstva nakonfigurovať presne, zodpovedajúc požiadavkam zákazníka. Ovládací systém RoadLazer RoadPak Control a presný kamerový systém RoadView umožní jednoduchú aplikáciu vodorovného značenia aj v prípade len jedného pracovníka-aplikátora.

Systém umožňuje striekanie aj tažkých a vulkanizujúcich farieb bez nutnosti ich riedenia.

Systém RoadLazer RoadPak
Model 1 čerpadlo 2 čerpadlá
Maximálny pracovný tlak [bar] 200
Maximálny objemový výkon [l/min] 19
Maximálna veľkosť trysky (1 pištoľ) 0,065
Spotreba vzduchu [m³/min] 0,4
Počet pištolí na jedno čerpadlo 2 4
Výkon motora Kohler [kW] 13
Hmotnosť (len jednotka s čerpadlom) [kg] 386 431
Objednávacie čísla 24G683 24G691