ToughTek F680e

Elektrické striekacie zariadenie pre aplikáciu maltových zmesí

F680e

Stirekacie zariadenie ToughTek F680e je určené pre aplikáciu širokého spektra tekutých maltových zmesí na báze epoxidov a cementu, materiálov pre hydroizolácie, protipožiarnu ochranu, sanáciu betónových povrchov, protikoróznu ochranu. Zariadenie je schopné aplikovať materiály od hladkých stierok až po materiály s frakciou do 3 mm. Zariadenie nájde široké uplatnenie v stavebnom priemysle, pri aplikácií protipožiarnych, nástrekov a stierok a rovnako aj na aplikáciu sanačných stierok a omietok. Ďalej v plynárenskom, ropnom ako aj všeobecnom priemysle.

Zariadenie ToughTek F680e je vybavené technológiou dvojguličkovej piestovej pumpy, ktorá umožňuje vysokým tlakom presúvať materiály cez hadice veľkých dĺžok. S možnosťou dlhšej aplikácie a lepšieho dosahu je možné dokončiť prácu rýchlejšie a efektívnejšie.

Základom striekacieho zariadenia ToughTek F680e je osvedčený elektrohydraulický pohon z veľmi známej rady striekacích zariadení Graco DutyMax. Výkonná a odolná jednočinná dvojguličková pumpa s robustnou konštrukciou z antikoróznej ocele zabezpečí stálu dodávku hustých materiálov aj na väčšie vzdialenosti.

Plastový polyetylénový zásobník na materiál s objemom 114 litrov a stenami z rovinných plôch pre jednoduché čistenie je k pumpe pripojený ľahko odnímateľnou sťahovacou spojkou. Materiálová hadica s priemerom 1.5", maximálnej dĺžky 91,5 m je pripojená k pumpe prostredníctvom kam-lok spojky.

Užívateľ má na výber jeden z troch aplikátorov – pružný hadicový aplikátor pre najťažšie materiály, pevný tyčový aplikátor pre ťažko dostupné miesta a pištoľový aplikátor HTX680 pre ľahšie materiály. Všetky tri aplikátory majú regulovateľný prívod vzduchu pre lepšie rozprášenie materiálu.

Celé zariadenie je osadené na kompaktnom štvorkolesovom ráme.

Model ToughTek F680e
Maximálny pracovný tlak [bar] 34
Maximálny tlak striekania [bar] 34
Maximálny objemový výkon 41 l/min.
Objem zásobníka [l] 114
Rozmery zariadenia (D x Š x V) 158 x 84 x 117 cm
Hmotnosť [kg] 284
Objednávacie čísla 24Y501