T-Max

Zariadenie pre striekanie interiérových omietkových zmesí

T-Max

Striekacie zariadenie T-Max je určené pre striekanie interiérových sadrových omietkových zmesí a plnených dekoratívnych omietkových zmesí. Zariadenie je ideálne pre manuálne striekanie textúrnych materiálov pri rekonštrukčných a stavebných prácach menšieho a stredného rozsahu.
Zariadenie pozostáva z troch samostatných modulov, ktorých nízka hmotnosť umožňuje jednoduchú manipuláciu, rozoberanie a skladanie bez náradia aj jednej osobe. Čerpadlo a zásobník sú odnímateľné, robustný rám s veľkými kolesami umožňuje jednoduché premiestňovanie aj v zložitých podmienkach. Zariadenie je schopné spracovať samostatne bez prídavného kompresora omietkové zmesi so zrnitosťou do 0,25 mm pri dĺžke hadíc až 15 m.

Príprava zariadenia na striekanie je veľmi jednoduchá, samotná prevádzka je veľmi tichá a čistá. Vďaka technológii striekania airless nie je nutné pracné maskovanie a čistnie po striekaní. Optimálna vzdialenosť striekacej trysky od steny alebo stropu je do 1 m.

Antikorová konštrukcia pumpy a činných častí s povrchovou úpravou tvrdochrómom zaručuje vysokú životnosť. Veľké prietokové prierezy a sací ventil s vratnou pružinou umožňujú plynulé plnenie pumpy a dodávku materiálu do striekacej trysky. Široká paleta príslušenstva umožňuje adaptovať zariadenie podľa aplikačných požiadaviek striekaného materiálu, v krátkom čase a vďaka koncepcii zariadenia s minimálnymi nárokmi na zvláštne vybavenie.

Model T-Max 506 T-Max 657
Maximálny pracovný tlak [bar] 50 65
Objemový výkon čerpadla [l/min] 6,4 7,2
Objemový výkon čerpadla [l/min] 76 106
Maximálny priemer trysky (8 m hadica) 651 661
Hmotnosť [kg] 75 81
Ovládanie zariadenia SmartControl 2.0 SmartControl 2.0
Objednávacie číslo 255796 255797