Tlakové valčeky Graco

Efektívne tlakové valčeky Graco

Tlakové valčeky GRACO

Pri prácach menšieho rozsahu, ak striekaniu bránia poveternostné podmienky alebo je investorom či dodávateľom zakázaná úprava stien airless striekaním, všade tam je možné využiť tlakové valčeky. Používanie tohto príslušenstva prináša niekoľko výhod:

• Môžete pracovať rýchlejšie, nemusíte prerušovať prácu a zakaždým sa ohýbať k nádobe s farbou a obtierať valček o mriežku. Stačí stlačiť spúšť a naniesť farbu priamo do valčeka.

• Môžte pracovať kontinuálne. Už žiadne šmuhy po zaschnutí farby a menej práce s roztieraním farby po stene.

• Rovnomerné množstvo farby po celej šírke vlačeka. Môžete kontrolovať a dávkovať, koľko farby presne potrebujete. Farba v tlakových valčekoch je rovnomerne distribuovaná z vnútorného korpusu na poťah valčeka.

Rada tlakových valčekov GRACO obsahuje valčeky s pevnou aj výsuvnou rukoväťou, šírok od 30 cm do 180 cm. Podľa druhu povrchu, na ktorý budete farbu nanášať si môžete vybrať z rôznych druhov poťahov:

• Perforovaný syntetický poťah
Ideálny pre rovné povrchy ako sú napríklad podlahy, steny a stropy. Poťahy sú k dispozícii v hrúbkach od 10 do 12, 19 a 32 mm so šírkou 23 alebo 30 cm.

• Perforovaný zosilnený poťah
Medzi vnútorným valcom a poťahom je penová výstelka. Tieto poťahy sú zvlášť vhodné pre natieranie nerovných a zrnitých povrchov, ako sú napríklad vonkajšie štruktúrované fasády. Poťahy majú hrúbky 14 až 20 mm a šírku 23 cm.