DutyMax GH

Benzínové striekacie zariadenie pre veľké projekty

DutyMax GH

Striekacie zariadenia rady DutyMax GH s benzínovým pohonom sú určené pre vysoko produktívnu prácu na veľkých zakázkách pri aplikácií latexov, akrylátov, emulzií, stierok, protipožiarnych náterov, bitúmenov, ale aj protikoróznych náterov oceľových konštrukcií, nádrží, striech a podobne. Benzínový pohon poskytuje prakticky úplnú nezávislosť na zdroji energie, alternatívne je k dispozícii elektrický pohon. Striekacie zariadenia DutyMax majú oproti rade GH Max systém priameho sania, čo zvyšuje ich kompaktnosť.

Robustný zváraný a pochromovaný podvozok s telekopickou rukoväťou na dvoch vzduchom plnených pneumatikách zvyšuje komfort pri manipulácii a premiestňovaní striekacieho zariadenia.

V ponuke je aj verzia zariadenia Convertible, kde je v prípade potreby možná výmena benzínového motoru za elektrický a opačne.

Zariadenia sa rozdeľujú do 2 skupín:

Technické parametre

Model DutyMax GH230DI
Standard
DutyMax GH300DI
Standard
Maximálny pracovný tlak [bar] 230 230
Objemový výkon čerpadla [l/min] 8,9 11,3
Objem benzínového motora [cm³] 200 270
Maximálny priemer trysky: na farbu / na omietku 0,053" - 0,057" 0,057" - 0,063"
Hmotnosť [kg] 90 99
Striekacia pištoľ HD Blue Texture HD Inline Gun
Objednávacie číslo 24W943 24W967


Standard

Rada zariadení DutyMax GH Standard je navrhnutá pre profesionálov, ktorí si nepotrpia na technologické novinky, ale hľadajú každodenne spoľahlivé striekacie zariadenie, s ktorým môžu svoju prácu urobiť rýchlo, jednoducho a kvalitne.

Striekacie zariadenie okrem osvedčenej koncepcie pohonu poskytuje aj niekoľko veľmi významných predností – predovšetkým dvojčinnú piestovú materiálovú pumpa v prevedení Endurance, ktoré zvyšuje protikoróznu a mechanickú odolnosť činných jej častí, ďalej nový typ vysokotlakého filtra EasyOut so zväčšenou filtračnou plochou, nový typ sacieho filtra s lepšou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, ako aj výstupný ventil QuikAccess pre jednoduché čistenie. Vysoko účinný chladiaci systém oleja s rebrovanou nádržou a výkonným ventilátorom pre lepší odvod tepla spolu s ochranou zablokovania hydaulického motora zvyšujú spoľahlivosť a účinnosť hnacieho agregátu.

So striekacím zariadením DutyMax GH 300DI Standard je možné použiť hadicu už do dĺžky 90 m, pri použití trysky veľkosti 0,043".

Technické parametre

Model DutyMax GH230DI ProContractor DutyMax GH300DI ProContractor
Maximálny pracovný tlak [bar] 230 230
Objemový výkon čerpadla [l/min] 8,9 11,3
Objem benzínového motora [cm³] 200 270
Maximálny priemer trysky: na farbu / na omietku 0,053" - 0,057" 0,057" - 0,063"
Hmotnosť [kg] 104 112
Striekacia pištoľ HD Blue Texture HD Inline Gun
Objednávacie číslo 24W962 24W968


ProContractor

Rada zariadení DutyMax GH ProContractor obsahuje najnovšiu technológiu pre profesionálov, ktorí nie sú spokojní "len" so štandardnou technológiou, ale majú na svoje striekacie zariadenie najvyššie nároky.

Táto rada striekacích zariadení prináša niekoľko veľmi významných inovácií - predovšetkým dvojčinnú piestovú materiálovú pumpa v prevedení EXTREME-DUTY MAXLIFE, ktorá je postavená pre tie najnáročnejšie aplikácie s poskytuje jedinečnú odolnosť a životnosť. Pre maximálnu všestrannosť obsahuje oba sety odolných guličiek - keramické, ako aj guličky s antikoróznej ocele. Striekacie zariadenie ďalej obsahuje integrovaný hadicový naviják QuikReel a tiež ProConnect - pokročilý systém spojenia pumpy s hydraulickým motorom pre jednoduchú a rýchlu výmenu pumpy v prípade jej poruchy. Vysoko účinný chladiaci systém oleja s rebrovanou nádržou a výkonným ventilátorom pre lepší odvod tepla spolu s ochranou zablokovania hydaulického motora zvyšujú spoľahlivosť a účinnosť hnacieho agregátu.

So striekacím zariadením DutyMax GH 300 DI ProContractor je možné použiť hadicu už do dĺžky 90 m, pri použití trysky veľkosti 0,043".