DutyMax EH

Elektrické striekacie zariadenie pre veľké projekty

DutyMax EH

Striekacie zariadenia rady DutyMax EH s elektrickým pohonom sú určené pre vysoko produktívnu prácu na veľkých zakázkách pri aplikácií latexov, akrylátov, emulzií, stierok, protipožiarnych náterov, bitúmenov, ale aj protikoróznych náterov oceľových konštrukcií, nádrží, striech a podobne. Striekacie zariadenia DutyMax majú oproti rade GH Max systém priameho sania, čo zvyšuje ich kompaktnosť.

Robustný zváraný a pochromovaný podvozok s telekopickou rukoväťou na dvoch vzduchom plnených pneumatikách zvyšuje komfort pri manipulácii a premiestňovaní striekacieho zariadenia.

Zariadenia sa rozdeľujú do 2 skupín:

Technické parametre

Model DutyMax EH230DI
Standard
DutyMax EH300DI
Standard
Maximálny pracovný tlak [bar] 230 230
Objemový výkon čerpadla [l/min] 5,9 11,3
Výkon elektrického motora [kW] 2,2 5,5
Maximálny priemer trysky: na farbu / na omietku 0,039“ / 0,047“ 0,057“ / 0,063“
Hmotnosť [kg] 89 kg 107 kg
Striekacia pištoľ HD Blue Texture HD Inline Gun
Objednávacie číslo 24W941 24W965


Standard

Rada zariadení DutyMax EH Standard je navrhnutá pre profesionálov, ktorí si nepotrpia na technologické novinky, ale hľadajú každodenne spoľahlivé striekacie zariadenie, s ktorým môžu svoju prácu urobiť rýchlo, jednoducho a kvalitne.

Striekacie zariadenie okrem osvedčenej koncepcie pohonu poskytuje aj niekoľko veľmi významných predností – predovšetkým dvojčinnú piestovú materiálovú pumpa v prevedení Endurance, ktoré zvyšuje protikoróznu a mechanickú odolnosť činných jej častí, ďalej nový typ vysokotlakého filtra EasyOut so zväčšenou filtračnou plochou, nový typ sacieho filtra s lepšou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, ako aj výstupný ventil QuikAccess pre jednoduché čistenie. Vysoko účinný chladiaci systém oleja s rebrovanou nádržou a výkonným ventilátorom pre lepší odvod tepla spolu s ochranou zablokovania hydaulického motora zvyšujú spoľahlivosť a účinnosť hnacieho agregátu.


So striekacím zariadením DutyMax EH 300DI Standard je možné použiť hadicu už do dĺžky 90 m, pri použití trysky veľkosti 0,043".

Technické parametre

Model DutyMax EH230DI
ProContractor
DutyMax EH300DI ProContractor
Maximálny pracovný tlak [bar] 230 230
Objemový výkon čerpadla [l/min] 5,9 11,3
Výkon elektrického motora [kW] 2,2 5,5
Maximálny priemer trysky: na farbu / na omietku 0,039“ / 0,047“ 0,057“ / 0,063“
Hmotnosť [kg] 103 kg 120 kg
Striekacia pištoľ HD Blue Texture HD Inline Gun
Objednávacie číslo 24W942 24W966


ProContractor

Rada zariadení DutyMax EH ProContractor obsahuje najnovšiu technológiu pre profesionálov, ktorí nie sú spokojní "len" so štandardnou technológiou, ale majú na svoje striekacie zariadenie najvyššie nároky.

Táto rada striekacích zariadení prináša niekoľko veľmi významných inovácií - predovšetkým dvojčinnú piestovú materiálovú pumpa v prevedení EXTREME-DUTY MAXLIFE, ktorá je postavená pre tie najnáročnejšie aplikácie s poskytuje jedinečnú odolnosť a životnosť. Pre maximálnu všestrannosť obsahuje oba sety odolných guličiek - keramické, ako aj guličky s antikoróznej ocele. Striekacie zariadenie ďalej obsahuje integrovaný hadicový naviják QuikReel a tiež ProConnect - pokročilý systém spojenia pumpy s hydraulickým motorom pre jednoduchú a rýchlu výmenu pumpy v prípade jej poruchy. Vysoko účinný chladiaci systém oleja s rebrovanou nádržou a výkonným ventilátorom pre lepší odvod tepla spolu s ochranou zablokovania hydaulického motora zvyšujú spoľahlivosť a účinnosť hnacieho agregátu.


So striekacím zariadením DutyMax EH 300 DI ProContractor je možné použiť hadicu už do dĺžky 90 m, pri použití trysky veľkosti 0,043".