HVLP TurboForce

Kompaktné, prenosné turbínové HVLP striekacie zariadenia

HVLP TurboForce

Striekacie zariadenia HVLP TurboForce 7.0, 9.0 a 9.5 sú kompaktné prenosné HVLP striekacie zariadenia vhodné pre každodenné použitie pri finálnej povrchovej úprave okien, dverí, zárubní, radiátorov a rúr, pre renovačné práce v interiéroch aj exteriéroch.

Striekaciu pištoľ EDGE (patentovanej konštrukcie) netreba nastavovať, množstvo vzduchu optimalizuje automaticky podľa zvolenej šírky nástreku (koncepcia „Zapojiť a striekať“). Výmena ihly pri zmene materiálu je záležitosťou niekoľkých sekúnd, to všetko bez náradia.

Patentovaná technológia turbíny TurboForce dosahuje o 30 % vyšší výkon oproti predošlým modelom, čo znamená nižšiu spotrebu energie a dlhšiu životnosť, vyšší prietok vzduchu znamená vyššiu produktivitu. Konštrukcia plášťa zariadenia tvarovaná ako kufor na náradie slúži súčasne na uskladnenie pištole, prívodného kábla a príslušenstva – sady ihiel a trysiek. Odolná konštrukcia poskytuje kvalitnú zvukovú izoláciu, takže prevádzka je podstatne tichšia v porovnaní s predošlými modelmi.
Zmenou konštrukcie prešla aj vzduchová hadica Super-Flex, ktorá je podstatne pružnejšia a ľahšia, práca s pištoľou je tak menej únavná.

Model HVLP TurboForce 7.0 HVLP TurboForce 9.0 HVLP TurboForce 9.5
Menovitý tlak vzduchu 0,5 bar 0,5 bar 0,7 bar
Turbína TurboForce 3-stupňová 4-stupňová 5-stupňová
Rýchlovýmenné sady ihla/tryska č. 3 č. 3 a 4 č. 2, 3 a 4
Pištoľ EDGE
Hadica Super-Flex 9 m
Spodná nádobka 1 L
Dvojitá filtrácia A A A
Hmotnosť zariadenia 12,7 kg 13,2 kg 13,6 kg
Hmotnosť pištole 2,4 kg
Objednávacie čísla 257829 257830 257831