Striekacie a zmiešavacie systémy pre priemyselné lakovanie

Priemyselná lakovacia technika je vzhľadom na súčasný prudký rozvoj strojárskeho, hlavne automobilového priemyslu, veľmi zaujímavým a technickými riešeniami bohatým odvetvím striekacích zariadení a systémov GRACO. Veľké automobilky, výrobcovia strojných zariadení všetkých druhov, oceľových konštrukcií a rovnako i menší dodávatelia potrebujú tie najlepšie a technologicky najvyspelejšie riešenia pre svoju výrobu. Samozrejme, nezabúda sa ani na menšie podniky a remeselníkov, ktorí potrebujú pre vysokú kvalitu svojich výrobkov jednoduché a spoľahlivé zariadenia za rozumnú cenu. Graco má riešenie pre každého.

Podľa rozsahu a charakteru Vašich prác si môžte vybrať zo širokej škály zariadení, ktoré sa líšia veľkosťou, výkonom a technológiou striekania.
Sortiment zariadení je rozdelený na dve hlavné kategórie:

  • Jednokomponentné striekacie systémy 1K, kde ponúkame zariadenia Triton, Mini Merkur ES, Merkur Bellows pumpy (mechové pumpy) a Merkur zariadenia s motormi NXT s rôznymi zmiešavacími pomermi a výkonmi.
  • Viackomponentné zmiešavacie striekacie systémy 2K (dve farby) a 3K (tri farby) sú riešeniami pre zložitejšie aplikácie, ktoré môžu byť riešené manuálnym, ale aj automatickým (robotickým) systémom. Môžete si vybrať základný 2-komponentný zmiešavací systém ProMix 2KE v čerpadlovej alebo meranej verzii, ďalej 2-komponentný elektronický zmiešavací systém ProMix 2KS, nový, veľmi presný 2-komponentný zmiešavací sýstém ProMix PD2K s objemovými pumpami alebo 3-komponentný elektronický zmiešavací systém ProMix 3KS.

Samozrejmosťou je aj široký sortiment príslušenstva k zariadeniam. Patria sem hlavne pištole, ktoré sa rozdeľujú podľa charakteru striekacieho systému na manuálne a automatické pištole, osobitnou kapitolou sú veľmi výhodné elektrostatické pištole ProXp a ProXs. Ďalej sem patria materiálové, vzduchové hadice, nádoby, tlakové nádoby, filtre, ohrievače a iné užitočné veci, ktoré sú potrebné pre správny chod systému a pre najvyššiu kvalitu výsledkov Vašej práce.

Pokiaľ potrebujete pomoc pri výbere zariadenia, kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.