EcoQuip 2 EQp

Prenosné entry-level zariadenie pre tryskanie zmesou abrazíva a vodnej hmly

EcoQuip 2 EQp

EcoQuip 2 EQp je kompaktné, ľahké, plne prenosné a najmenšie z rady zariadení EcoQuip 2, určených na tryskanie zmesou abrazíva a vodnej hmly. Jednoduchú manipuláciou zabezpečuje vozík s veľkými kolesami, na ktorom je zariadenie pripevnené. Zariadenie na vozíku sa zmestí sa do väčšiny štandardných vanov, dodávok a pikapov.

Zariadenie EcoQuip 2 EQp môže pracovať s akýmkoľvek abrazívom ťažším ako voda. Zariadenie vyžaduje vzduchový kompresor s výkonom 2-8,5 m³/min a môže pracovať s tryskacím tlakom v rozmedzí 1,7 až 12,7 bar. Zariadenie je mimoriadne odolné, schopné pracovať pri rôznych druhoch menších projektov od čistenia až po prípravu/úpravu povrchov.

Objem tlakovej nádoby zariadenia je 56 litrov – pojme približne 4 vrecia abrazíva o hmotnosti 25 kg. Plná nádoba abrazivá vydrží pri štandardnom tryskaní do 90 minút sústavnej práce.

Prenosné zariadenie EcoQuip 2 EQp má povrchovo upravenú skriňu a tryskaciu hadicu, ktorá je súčasťou zostavy tryskacieho zariadenia v dĺžke 15 m s pneumatickým ovládaním tryskania.

Model EcoQuip 2 EQp
Rozmery zariadenia (Š x V x D) [mm] 727 x 1051 x 784
Hmotnosť suchý/mokrý stav [kg] 100/227
Potrebný výkon kompresora [m³/min] 2 - 8,5
Odporúčaný výkon kompresora [m³/min] 5,24
Veľkosť nádoby pre abrazívum [kg] 100
Tryskací tlak [bar] 1,7 - 12,7
Veľkosť trysky (súčasť zariadenia) #7
Objednávacie čísla viď brožúra