Reactor 2 E-30 a 2 E-XP2

Reactor 2 E-30


Graco vyvinulo novú generáciu zariadení Reactor 2 pre striekanie PUR peny a polyurey. Nová generácia elektrických zmiešavacích zariadení okrem overenej technológie predchodcov prináša softvérové a hardvérové vylepšenia a nové technológie pre lepší výkon pri aplikácii dvojzložkových polyuretánových materiálov.

Reactor 2 - verzia Elite poskytuje lepšiu kontrolu a ovládanie pomocou Graco InSite reporting a pomocou vstupných senzorov tlaku a teploty spolupracujúcich s technológiou Graco InSite.

Pokročilé ovládanie:

  • sleduje a ukladá údaje o projekte
  • údaje môžu byť nahraté na USB flash disk pre ďalšiu analýzu
  • možnosť uloženia až 24 chemických receptúr
  • indikácia stavu materiálu v sudoch

Inovované zariadenie Reactor 2 E-30 a 2 E-XP2 prináša kompaktný dizajn s pôdorysom o 40% menším ako predchádzajúce zariadenia Reactor E-30 a E-XP2. Zariadenia obsahujú pokročilú elektroniku, ktorá zváldne aj kolísanie napätia, minimalizuje kolísanie tlaku pri prepínaní pumpy, teda poskytuje stály a rovnomerný výkon podobný hydraulickým systémom.
Pokročilý systém Graco InSite reporting prenáša údaje o práci zariadenia v reálnom čase do tabletu, smartfónu či počítača. Umožňuje kontrolu práce kdekoľvek sa nachádzate.
Systém rovnako zjednodušuje odstraňovanie porúch prostredníctvom pomôcky s QR kódom smerujúcej priamo k riešeniu problému online na web stránke.

Model Reactor 2 E-30 Reactor 2 E-XP2
Materiál PUR pena Polyurea
Maximálny pracovný tlak [bar] 138 240
Minimálny pracovný tlak [bar] Neuvádza sa Neuvádza sa
Maximálna dĺžka hadíc [m] 94
Maximálna teplota materiálu [°C] 88
Objemový výkon 13,6 kg/min 7,6 l/min
Hmotnosť [kg] 161 159
Objednávacie čísla viď. tabuľka