Pištoľ RS CHOP

Striekanie zmesí dvojzložkových živíc so sekanými sklenými vláknami

Inovácie zapracované do konštrukcie striekacej pištole Graco RS napomáhajú zlepšiť produktivitu a kvalitu výroby. Pištoľ je ľahká, ergonomická a navrhnutá tak, aby výmena rezacích nožov bola čo najjednoduchšia bez potreby špeciálneho náradia. Revolučný dizajn pištole Graco RS s jej vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré umožňujú pracovať efektívnejšie.

Samozrejmosťou aplikačnej pištole RS pre zmesi živíc so sekanými sklenými vláknami je ergonomická rukoväť, rýchlo odpojiteľná hlava pištole ako aj jedinečná konštrukcia ihlovej svorky, ktorá je navrhnutá pre dlhodobé udržanie výrobného nastavenia a eliminuje potrebu úpravy nastavenia ihly po pravidelnej údržbe. Pištoľ Graco RS CHOP je dostupná vo verzií s vnútorným alebo vonkajším zmiešavaním.

Súčasťou tohto typu pištole je aj vysokovýkonný rezač sklených vlákien. Umožňuje zvyšovať množstvo obsahu vlákien podľa požiadaviek aplikácie znižuje riziko spletenia prameňov vlákien. Pištoľ je o 40% ľahšia ako iné tradičné modely.

Externé nastavenie nákovy pre úpravu rezania vlákien s optimalizáciou z hľadiska opotrebovania nákovy a čepelí nožov.

Výmena nožov za niekoľko sekúnd bez potreby akéhokoľvek náradia

Inovovaný rezač sklených vlákien Graco urýchľuje prácu. Je navrhnutý tak, aby pracovník bol schopný vymeniť nôž za menej ako minútu, teda za podstatne kratší čas ako pri tradičných rezačoch. Navyše nože a nákovy môžu byť vymenené priamo počas výrobného procesu bez nutnosti jeho zastavenia. Pretože čepele noža sú umiestnené vo valcovej kazete , pracovníci nikdy neprídu do kontaktu s ostrými časťami.

Model RS CHOP Rezač
Typ zmiešavania vnútorné vonkajšie -
Min. prietok vzduchu pri 6,8 bar [m³/min 0,064 0,06 0,467
Maximálny tlak vzduchu [bar] 8,7 -
Hmotnosť [kg] 1,12 1,04 0,91
Objednávacie čísla viď brožúra